Květinářství online s rozvozem květin a kytic

Online květinářství s rozvozem květin kvetinyexpres-overenoa kytic. Portál KvetinyExpres.cz nabízí kromě rozvozu a doručování květin v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě také dárkové koše, vína a luxusní čokolády. Nakupujte zde.


Doručení květiny již do 90ti minut po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Ústí nad Labem, Olomouci, Karlovy Vary, Strakonicích, Zlíně, Jihlavě, Děčíně, Bratislavě a okolí. Květiny, které koupíte v tomto květinářství online, vydrží, protože nakupuje čerstvé květiny od vybraných pěstitelů z Holandska 5x v týdnu. Přáníčko ke květině ZDARMA.

Rozvoz květin je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry. Květiny jsou vždy čerstvé a jsou posílány z našeho květinářství. Ke každé kytici vám zdarma přiloží přáníčko s vlastním textem. Donáška či doručení květin je možné jak domů, tak například do kanceláře, nemocnicí a dalších míst.

Sleva 50 Kč na vše při nákupu na Kvetinyexpres.cz nad 500 Kč s kódem ‚kyticka50


Standardní zásilka květin obsahuje:

  • Vámi vybrané zboží – kytice je vždy zabalena do floristického papíru (lze přiobjednat extra dárkové balení s použitím dekoračního papíru)
  • Výživa pro květiny – zdarma
  • Přání (formát 10cm x 7cm) – zdarma