Hypotéky

Oblíbené i nové módní značky, které jinde nekoupíte.

Hypotéky online – vyberte si vaši hypotéku

Většina lidí, kteří si kupují nemovitost, nemá dostatek vlastních finančních prostředků a kupuje si hypotékynemovitost (byt, rodinný dům apod.) využívá při financování koupě hypoteční úvěr – hypotéku.

Máte hypotéku? Refinancujte ji za výhodnějších podmínek! Splácet budete jen nesplacenou část hypotéky, nikoliv celou hypotéku znova, jak někteří bankéři říkají svým klientům, aby o ně nepřišli.

Nakupujte za nejlepší ceny!

Zažádejte o nejlepší hypotéku pro vás právě teď!


Boty, kabelky a další nutnosti na ZOOTu!

O hypotékách se více dozvíte zde.

Hypotéky jsou poskytovány jak fyzickým tak i právnickým osobám. Fyzickým osobám jsou hypoteční úvěry poskytovány zejména na realizaci jejich potřeb bydlení či rekreace. Hypoteční úvěr může být čerpán i bez uvedení účelu (tzn. že banku nezajímá na co budou peníze použity). Neúčelové hypotéky se nazývají “americké hypotéky”.

Hypotéky mají splatnost až 40 let a může mít dobu fixace úroku na 1 až 15 let. Výše úvěru od 150 000 Kč. Standardní hypotéky jsou až do výše 70% hodnoty nemovitosti (LTV), ale jsou i úvěry až do 100% hodnoty nemovitosti. Ty jsou ovšem za vyšší úrok.

Existují i hypotéky bez dokládání příjmů. Je však nutné si uvědomit, že jde o hypotéky bez dokládání příjmů, nikoli pro klienty bez příjmů, a v tom je celé kouzlo těchto hypoték. Tyto hypotéky jsou méně výhodné a dražší než hypotéky, u kterých je příjem dokladován. Jsou proto vhodné pro lidi, kteří mají určitý majeteka příjmy, nicméně tyto příjmy nechtějí bance prokazovat.

Nejnovější trendy, nejlepší ceny – ZOOT.cz

Klient prokazuje bance schopnost splácet úvěr pouze vyplněním žádosti o úvěr obsahující prohlášení o příjmech a majetku. Cílovou skupinou jsou tedy klienti, kteří příjmy i majetek skutečně mají! Úvěr není určen klienty s minimem příjmů či bez nich, začínající podnikatele, klienty se záznamy v registrech apod.! Tyto úvěry se poskytují zpravidla jen do výše 50% odhadní ceny zastavované nemovitosti.

V případě neúčelové hypotéky je rovněž hlavním důvodem nižší úročení a jistě hraje svou roli i problém získat ručitele. To se týká úvěrů obecně. I kdyby ručitel nebyl problém, tak lze tuto formu zajištění použít jen do omezené částky.


Výprodej bytových doplňků na Zoot.cz

Kdo může získat hypotéku?

  • tuzemec (fyzická osoba s trvalým pobytem v tuzemsku)
  • cizozemec s českým státním občanstvím
  • cizozemec z členského státu Evropských společenství – který má příjmy v České republice nebo v zahraničí (pouze příjmy ze závislé činnosti)
  • cizozemec mimo EU s příjmy na území ČR
  • cizozemec mimo EU s příjmy na území EU (pouze příjmy ze závislé činnosti)

cgaff_lp_cgh_630x400.jpg