Cestování

Cestování – najděte výhodné nabídky zájezdů, ubytování, letenek, cestovního pojištění, vyberte si váš hotel, hostel a další online


Cestování patří mezi oblíbené zájmové aktivity mnoha lidí. Není divu, poznat jak žijí lidí v jiných zemích či krajích ať už jsou blízko či daleko od České republiky či od místa vašeho bydliště, je nejen zajímavé, ale i naučné. Zážitky, které na svých cestách lidé nasbírají, jsou to, co mnohé obohacuje, ať už jsou pozitivní či negativní.

U cestování je důležité, jaké služby budeme využívat, vždy je dobré se připravit a neřešit vše až na poslední chvíli, i když někdy to může být výhodné. Řešení cesty na poslední chvíli je pro mnohé stresující a proto se vždy připraví v dostatečném předstihu, naplánují si celou cestu, zařídí si ubytování, kvalitní cestovní pojištění (bez kterého určitě do zahraničí nejezděte), letenku, nebo si rovnou koupí celý zájezd. Výhodou našich webových stránek je, že si zde většina přijde na své.

Portál CestovatelskyObchod.cz nabízí potřeby (ne)jen pro cestovatele a výletníky. Najdete tu široký sortiment outdoorového vybavení, od batohů, bot a oblečení, po doplňky jako jsou zámky, lékárničky, trekové hole, adaptéry a mnoho dalšího!
Cestovatelskýobchod.cz - obchod pro ty, kdo milují cestování

Vyberte si akční zájezdy, pobyty a dovolenou z této nabídky


Vyberte si zájezd od českých i německých CK a další služby online

Nemáte konkrétní představu  o vaší dovolené? Vyplňte následující formulář a nechte si doporučit dovolenou podle vašich představ

Najděte si váš hotel či penzion v ČR

Chystáte se na rodinný výlet, romantický víkend nebo služební cestu? Naše operátorky vám usnadní zvolit nejvhodnější ubytovací zařízení.

Chcete si výhodně sjednat cestovní pojištění online?

Kvalitní cestovní pojištění Allianz online
Cestovní pojištění ČSOB Pojišťovny – od 17 Kč na den – DOPORUČUJEME
Cestovní pojištění Wüstenrot ProCesty online

Nevybrali jste si konkrétní pojišťovnu z výše uvedené nabídky? Chcete si srovnat cestovní pojištění? Spočítejte si a srovnejte cestovní pojištění online a vyberte si to nejvýhodnější zde.

Naše doporučení: Nesjednávejte pouze základní pojištění, velmi důležitá jsou další připojištění jako je např. pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, úrazové pojištění apod., dále je třeba zvážit jaký rozsah asistenčních služeb je pro vás nejlepší – někomu stačí základní rozsah, někdo nepreferuje vyřizovat nepříjemné záležitosti v cizině sám a radši se obrátí na asistenční službu.

Chcete si rezervovat hotel za nejlepší cenu online?

Vyberte si váš hotel z nabídky 250 000 hotelů ve 20 000 městech po celém světě s věrnostní slevou online!
Cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny